serwisy tvp

filmy fabularne/sensacyjne

Pierwszy hollywoodzki thriller złotego dziecka brazylijskiej kinematografii Heitora Dhalii z jedną z najpopularniejszych amerykańskich aktorek...

WIĘCEJ
Pierwszy hollywoodzki thriller złotego dziecka brazylijskiej kinematografii Heitora Dhalii z jedną z najpopularniejszych amerykańskich aktorek – Amandą Seyfried („Mamma Mia”, „Wyścig z czasem”).
Portland. Jill jest uroczą dziewczyną, która ma za sobą bolesne przeżycia. Przed dwoma laty wpadła bowiem w ręce psychopaty. Cudem udało jej się ocalić życie. Te dramatyczne wspomnienia odcisnęły na niej piętno. Teraz młoda kobieta żyje w nieustannym strachu. Nieoczekiwanie po długim czasie koszmar powraca. Pewnego ranka Jill wraca z pracy po nocnej zmianie. Od razu zauważa nieobecność młodszej siostry, Molly, z którą mieszka. Gdy nie może nawiązać z nią żadnego kontaktu, wpada w panikę. Choć nie wskazują na to żadne ślady, kobieta jest przekonana, że współlokatorkę uprowadził seryjny morderca, jej dawny prześladowca. Dziewczyna natychmiast zgłasza sprawę policji. Niestety, nikt nie wierzy w jej domysły. Prowadzący śledztwo detektywi uznają, że Jill cierpi na zaburzenia osobowości. Zgodnie uznają, że napaść i niedawna śmierć rodziców przyczyniły się do jej rozstroju nerwowego. Zdesperowana młoda kobieta próbuje na własną rękę odnaleźć psychopatę i ocalić Molly. Jednocześnie, uznana za niepoczytalną i niebezpieczną, musi uciekać przed policyjnym pościgiem.

Kraj pochodzenia, rok produkcji: USA, 2012

Czas trwania: 94 minuty

Reżyseria: Heitor Dhalia

Obsada:
Amanda Seyfried – Jill
Daniel Sunjata – Powers
Jennifer Carpenter – Sharon Ames
Sebastian Stan – Billy
Wes Bentley – Peter Hood

Tytuł oryginalny: Gone

Wideo

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy