filmy fabularne/obyczajowe

„Z wyrazami szacunku” (2020)

Ten pięknie napisany scenariusz do filmu fabularnego „Z wyrazami szacunku”...

WIĘCEJ
„Z wyrazami szacunku” (2020)

Ten pięknie napisany scenariusz do filmu fabularnego „Z wyrazami szacunku” zabiera widza w przyjemną podróż i udowadnia, że najważniejsze w życiu to prawdziwa miłość i przyjaźń. Kiedy Hayley znajduje pierścionek zaręczynowy w kopercie, postanawia odpisać. Jej życie zmienia się na zawsze. Jak się okazuje miłość istnieje i pojawia się w najmniej oczekiwanym momencie i miejscu.

Opis filmu

Hayley (Natalie Hall) przez przypadek czyta list miłosny, w której nieznany autor – Josh (Marshall Williams) wyznaje miłość swojej ukochanej. Na samym końcu romantycznego wyznania znajduje pierścionek zaręczynowy. Hayley postanawia odpowiedzieć autorowi listu, używając pseudonim: Granola Fairy.

Josh jest zdumiony i zszokowany, gdy otrzymuje list od Granola Fairy. Jego bolesne wspomnienia o nieudanej miłości wracają. Jednak za namową przyjaciela, aby odzyskać pierścionek, który należał do jego babci, postanawia odpisać pod pseudonimem The Techie Poet. Hayley i Josh zaczynają ze sobą korespondować. Tak rozpoczyna się ich wspaniała historia o przyjaźni i miłości.

Obsada filmu

W rolach głównych występują:

Natalie Hall („Tylko dla odważnych”, „Przeznaczeni”) jako, Hayley Hammond
Marshall Williams („Glee”, „Lepszy model”) jako, Josh
Andrew Markowiak jako, Dewin

Kto jeszcze zagrał w filmie „Z wyrazami szacunku”?

Nicki Whitely – Elisa
Jen Pogue – Lucy
Stephen Alexander – Nathan
Alana-Ashley Marques – Marisol
Sherry Miller – Camille
Dan Mousseau – Alex

Reżyseria

Reżyserem filmu „Z wyrazami szacunku” jest Bradley Annie.

Scenariusz

Scenariusz do filmu „Z wyrazami szacunku” został stworzony przez Rachel Stuhler. Amerykańska scenarzystka jest także znana z takich filmów, jak: „Święta do poprawki”, „Miłość dodaje skrzydeł”, „Powtórne święta Kristin”.

Data premiery i kraj produkcji

Film fabularny „Z wyrazami szacunku” miał swoją premierę 20 stycznia 2020 roku we Francji. Film został wyprodukowany w 2020 roku w Stanach Zjednoczonych.

Tytuł angielski „Sincerely, Yours, Truly”

Czas trwania filmu

Film „Z wyrazami szacunku” trwa 83 minuty.

Gdzie obejrzeć film „Z wyrazami szacunku”?

Cały film „Z wyrazami szacunku” online OGLĄDAJ w vod.tvp.pl

Wideo