serwisy tvp

programy/rozrywka

Taneczne emocje na najwyższym poziomie, z najzdolniejszymi tancerzami w wieku od 8 do 13 lat....

WIĘCEJ
Taneczne emocje na najwyższym poziomie, z najzdolniejszymi tancerzami w wieku od 8 do 13 lat. Do pierwszego w Europie programu, dedykowanemu tanecznie utalentowanym dzieciom, zgłosiło się ich ponad 1000.

Uczestnicy swoją przygodę „You Can Dance – Nowa Generacja” w zaczną od występów w odcinkach castingowych, a najlepsi przejdą do kolejnego etapu, czyli do Akademii, w ramach której 55 młodych tancerzy będzie trenować z utytułowanymi choreografami. Akademię ukończy 16 najzdolniejszych uczestników, którzy trafią do odcinków studyjnych.

Taneczne występy najmłodszych ocenią specjaliści: Klaudia Antos, Michał Misha Kostrzewski oraz Agustin Egurrola, przewodniczący jury. Jurorzy „You Can Dance – Nowa Generacja” zgodnie twierdzą, że wśród uczestników nie brakuje dzieci, które mają potencjał, by w przyszłości odnosić międzynarodowe sukcesy i tańczyć na największych światowych scenach.

W „You Can Dance – Nowa Generacja” to widzowie będą mieli wpływ na to, którzy uczestnicy wytańczą drogę do wielkiego finału. Wraz ze startem odcinków studyjnych rozpocznie się głosowanie SMS, które co tydzień wyłoni najlepszych z najlepszych. W finałowej rozgrywce na scenie zaprezentuje się czworo tancerzy i to spośród nich zostanie wybrany zwycięzca nowego show Dwójki.

Pierwszą polską edycję „You Can Dance – Nowa Generacja” poprowadzą: Ida Nowakowska-Herndon, jedna z najlepiej tańczących Polek na świecie oraz Roksana Węgiel, piosenkarka, zwyciężczyni Eurowzji Junior, a także tanecznego show „Dance Dance Dance”.

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy