serwisy tvp

Oglądaj do 11.11.2021 r.

Filmy dokumentalne/natura i podróże

„Wyprawa na dno: Trójkąt Bermudzki” (2014)

Legendy o słynnym obszarze na Oceanie Atlantyckim wciąż...

WIĘCEJ
„Wyprawa na dno: Trójkąt Bermudzki” (2014)

Legendy o słynnym obszarze na Oceanie Atlantyckim wciąż pobudzają wyobraźnię zwolenników teorii spiskowych i zjawisk paranormalnych.

Opis filmu:
Co kryje się na dnie Oceanu Atlantyckiego pod osławionym Trójkątem? Na podstawie danych z najnowocześniejszych przyrządów naukowych National Geographic sprawdzi, czy informacje o nadzwyczajnej ilości katastrof morskich i lotniczych są zgodne z prawdą.

Reżyseria:
Film „Wyprawa na dno: Trójkąt Bermudzki” wyreżyserował Jobim Sampson. Producent, reżyser i scenarzysta obrazów dokumentalnych pracował także nad „Yellowstone Supervolcano: American Doomsday”, „Earth's Natural Wonders”, „Time Team”.

Scenariusz:
Scenariusz do dokumentu „Wyprawa na dno: Trójkąt Bermudzki” napisali scenarzysta Jobim Sampson oraz Christopher Blow („Motives & Murders: Cracking the Case”, „The Detectives Club: New Orleans”, „Nazi Hunters”).

Data premiery i kraj produkcji:
Film dokumentalny „Wyprawa na dno: Trójkąt Bermudzki” został wyprodukowany w Stanach Zjednoczonych, a jego premiera odbyła się 7 grudnia 2014 roku.

Zdjęcia:
Autorem zdjęć do obrazu „Wyprawa na dno: Trójkąt Bermudzki” jest Wayne Abbott, który zajmował stanowisko głównego operatora również w takich produkcjach jak „Drain the Oceans”, „WWII Top Secret Dieppe Uncovered”, „Deep Wreck Mysteries”.

Tytuł oryginalny:
„Drain the Bermuda Triangle”.

Czas trwania:
„Wyprawa na dno: Trójkąt Bermudzki” trwa 47 minut.

Gdzie obejrzeć film „Wyprawa na dno: Trójkąt Bermudzki”?
Cały film „Wyprawa na dno: Trójkąt Bermudzki” online oglądaj w vod.tvp.pl

Wideo

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy