serwisy tvp

Oglądaj do 09.02.2020 r.

filmy fabularne/sensacyjne

Spektakularne i wypełnione efektami specjalnymi widowisko producentów „Lucy”, serii „Transporter” i trylogii „Uprowadzona” na podstawie...

WIĘCEJ
Spektakularne i wypełnione efektami specjalnymi widowisko producentów „Lucy”, serii „Transporter” i trylogii „Uprowadzona” na podstawie scenariusza Luca Bessona („Nikita”, „Leon Zawodowiec”, „Valerian i miasto tysiąca planet”) oraz Roberta Marka Kamena – twórcy „Karate Kida". W roli czarnego charakteru Dave Bautista, czyli muskularny Drax z hitu „Strażnicy galaktyki” i zacięty przeciwnik Jamesa Bonda w „Spectre”.
Jack jest maniakiem gier video, który spędza każdą wolną chwilę przed komputerem. Wciela się tam w postać Czarnego Rycerza, który ratuje dawne Imperium przed zakusami złowrogich sił. Pewnego dnia wirtualna rzeczywistość, którą znał tylko z ekranu komputera, wchłania go i przenosi do niesamowitego świata pełnego przygód, czarów i magicznych istot. Jack musi stanąć w obronie Imperium i uratować piękną księżniczkę, w której zakochuje się bez reszty. Jego śladami rusza jednak potężny mściciel, który podejrzewa, że chłopak może być legendarnym wojownikiem. Jack musi odnaleźć w sobie siłę Czarnego Rycerza, który do tej pory był tylko postacią, w jaką wcielał się w grze. Zbliża się decydujące starcie!

Kraj pochodzenia, rok produkcji: Chiny, Francja, Kambodża 2016

Reżyseria: Matthias Hoene

Czas trwania: 108 min.

Obsada:
Mark Chao – Zhoo
Ni Ni – Su Lin
Dave Bautista – Arun
Sienna Guillory – Annie
Uriah Shelton – Jack

Tytuł oryginalny: The Warrior's Gate

Wideo

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy