Oglądaj do 31.08.2022 r.

programy/rozrywka

W dzisiejszych czasach, mimo błyskawicznego rozwoju portali społecznościowych oraz aplikacji randkowych, liczba singli stale rośnie....

WIĘCEJ
W dzisiejszych czasach, mimo błyskawicznego rozwoju portali społecznościowych oraz aplikacji randkowych, liczba singli stale rośnie. Znalezienie prawdziwej miłości w XXI wieku to nie lada wyzwanie! Ale od czego ma się przyjaciół? Właśnie na bliskich mogą liczyć osoby szukające miłości w programie „Wkręceni w randkę”.

W każdym odcinku programu poznajemy jedną osobę szukającą miłości. Grupa przyjaciół, wspólnie z prowadzącą program – Anną Lucińską, typuje dla niej trzech idealnych kandydatów (lub kandydatki), a następnie aranżuje trzy „przypadkowe” spotkania.

Dopiero po trzeciej randce „wkręcany” dowiaduje się o tym, że nowo poznane osoby w jego życiu nie pojawiły się przypadkiem. W studiu, razem z prowadzącym Olkiem Sikorą, wspólnie oglądają relację z odbytych spotkań. A potem już czas na decyzję. Z którą z tych osób „wkręcany” bohater chce wyjechać na wycieczkę? Kto wzbudził największe zainteresowanie oraz chęć kontynuowania znajomości?

Idea programu oparta jest na zagranicznym formacie „Matchmakers”, wykreowanym przez firmę Roses are Blue oraz dystrybuowanym przez Propagate International.