serwisy tvp

programy/rozrywka

W dzisiejszych czasach, mimo błyskawicznego rozwoju portali społecznościowych oraz aplikacji randkowych, liczba singli stale rośnie....

WIĘCEJ
W dzisiejszych czasach, mimo błyskawicznego rozwoju portali społecznościowych oraz aplikacji randkowych, liczba singli stale rośnie. Znalezienie prawdziwej miłości w XXI wieku to nie lada wyzwanie! Ale od czego ma się przyjaciół? Właśnie na bliskich mogą liczyć osoby szukające miłości w nowym programie TVP2 „Wkręceni w randkę”.

W każdym odcinku programu poznamy jedną osobę szukającą miłości. Grupa przyjaciół, wspólnie z prowadzącą program – Anną Lucińską, wytypuje dla niej trzech idealnych kandydatów (lub kandydatki), a następnie zaaranżuje trzy „przypadkowe” spotkania.

Dopiero po trzeciej randce „wkręcany” dowie się o tym, że nowo poznane osoby w jego życiu nie pojawiły się przypadkiem. W studiu, razem z prowadzącym Olkiem Sikorą, wspólnie obejrzą relację z odbytych spotkań. A potem już czas na decyzję. Z którą z tych osób „wkręcany” bohater zechce wyjechać na wycieczkę? Kto wzbudzi największe zainteresowanie oraz chęć kontynuowania znajomości? Już od września, w każdy czwartek w TVP2.

Idea programu oparta jest na zagranicznym formacie „Matchmakers”, wykreowanym przez firmę Roses are Blue oraz dystrybuowanym przez Propagate International.

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy