serwisy tvp

programy/rozrywka

W dzisiejszych czasach, mimo błyskawicznego rozwoju portali społecznościowych oraz aplikacji randkowych, liczba singli stale rośnie....

WIĘCEJ
W dzisiejszych czasach, mimo błyskawicznego rozwoju portali społecznościowych oraz aplikacji randkowych, liczba singli stale rośnie. Znalezienie prawdziwej miłości w XXI wieku to nie lada wyzwanie! Ale od czego ma się przyjaciół? Właśnie na bliskich mogą liczyć osoby szukające miłości w nowym programie TVP2 „Wkręceni w randkę”.

W każdym odcinku programu poznamy jedną osobę szukającą miłości. Grupa przyjaciół, wspólnie z prowadzącą program – Anną Lucińską, wytypuje dla niej trzech idealnych kandydatów (lub kandydatki), a następnie zaaranżuje trzy „przypadkowe” spotkania.

Dopiero po trzeciej randce „wkręcany” dowie się o tym, że nowo poznane osoby w jego życiu nie pojawiły się przypadkiem. W studiu, razem z prowadzącym Olkiem Sikorą, wspólnie obejrzą relację z odbytych spotkań. A potem już czas na decyzję. Z którą z tych osób „wkręcany” bohater zechce wyjechać na wycieczkę? Kto wzbudzi największe zainteresowanie oraz chęć kontynuowania znajomości?

Idea programu oparta jest na zagranicznym formacie „Matchmakers”, wykreowanym przez firmę Roses are Blue oraz dystrybuowanym przez Propagate International.

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy