serwisy tvp

programy/rozrywka

Program rozrywkowy dla całej rodziny. Dwie gwiazdorskie drużyny, na czele których stoją kapitanowie: Katarzyna Zielińska...

WIĘCEJ
Program rozrywkowy dla całej rodziny. Dwie gwiazdorskie drużyny, na czele których stoją kapitanowie: Katarzyna Zielińska i Maciej Kurzajewski (w pierwszym sezonie Anna Mucha i Antoni Królikowski), rywalizują ze sobą w quizach, dotyczących w każdym odcinku jednego, wybranego roku – od lat 60. ubiegłego wieku do początku wieku XXI. Stylizowana na tamte czasy scenografia oraz kostiumy i make-up uczestników, sprawiają, że widzowie przenoszą się w dalszą i tę całkiem niedaleką przeszłość!

Drużyny rywalizują w trzech głównych rundach, w których odpowiadają na pytania związane zarówno z popkulturą, modą, obyczajami, życiem codziennym, jak też sportem, motoryzacją, zabawkami czy gadżetami. Pytania są bogato ilustrowane materiałami, m.in. z archiwum TVP. W każdym odcinku przypominamy też największe przeboje danego roku, jeden z nich śpiewa specjalny gość muzyczny, wiązankę innych – prowadząca i kapitanowie.

Nieodłącznym elementem programu jest 100-osobowa widownia, która z racji młodego wieku nie może pamiętać tamtych czasów, ale musi ocenić, np. jaka zabawka z przeszłości zrobiłaby dziś większą karierę lub, który amant z lat 60. byłby dziś najpopularniejszy w mediach społecznościowych. Program prowadzi Marzena Rogalska. Bawcie się razem z nami!

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy