serwisy tvp

Oglądaj do 14.10.2020 r.

filmy fabularne/sensacyjne

Najpierw był kultowy już dziś kryminalny serial, kręcony w we wschodnich Niemczech. Gdy upadł mur...

WIĘCEJ
Najpierw był kultowy już dziś kryminalny serial, kręcony w we wschodnich Niemczech. Gdy upadł mur berliński niezwykle popularna produkcja utrzymała się nadal. Każdy z odcinków „Telefonu 110” tak naprawdę ma długość filmu fabularnego.

„Wszystko, co najlepsze dla mojego dziecka” to czwarte wspólne śledztwo policjantów Olgi Lenski (Maria Simon) oraz Adama Raczka (Lucas Gregorowicz), którzy służą w komendzie we Frankfurcie nad Odrą. Ich sprawy często przekraczają polsko-niemiecką granicę. W obsadzie produkcji znaleźli się polscy aktorzy. Poza Robertem Gonerą, który jest w stałej obsadzie odcinków „Telefonu 110” rozgrywających się we Frankfurcie nad Odrą, na ekranie pojawili się także Agnieszka Grochowska oraz Piotr Stramowski. Za reżyserię odpowiada niemiecki reżyser polskiego pochodzenia, Jakob Kuba Ziemnicki.

Ze szpitala we Frankfurcie nad Odrą zostaje porwane sześciomiesięczne dziecko, które niedługo później zostanie odnalezione w Polsce. Odnaleziony zostanie także porywacz, a raczej jego zwłoki...

Kraj pochodzenia, rok produkcji: Niemcy, 2017

Reżyseria: Jakob Kuba Ziemnicki

Czas trwania: 90 min.

Obsada:
Maria Simon – Olga Lenski
Lucas Gregorowicz – Adam Raczek
Robert Gonera – inspektor Karol Pawlak
Klaudiusz Kaufmann – Wiktor Krol
Fritz Roth – Wolfgang Neumann

Tytuł oryginalny: Polizeiruf 110: Das Beste für mein Kind

Wideo

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy