serwisy tvp

programy/rozrywka

To już kolejna edycja muzycznego show, dzięki któremu zdolni wokaliści mają szansę spełnić swoje marzenie...

WIĘCEJ
To już kolejna edycja muzycznego show, dzięki któremu zdolni wokaliści mają szansę spełnić swoje marzenie o występie na eurowizyjnej i opolskiej scenie. Uczestnicy programu wybierają rodzaj podkładu muzycznego i wykonują utwory artysty, który ocenia ich wokalne umiejętności. Dla każdego debiutanta prowadzący losuje utwór z listy piosenek wykonawcy goszczącego w programie. Laureaci poszczególnych odcinków są zaproszeni do finałowego koncertu w trakcie którego, na zwycięzcę głosują widzowie.

„Szansa na Sukces. Eurowizja Junior” to specjalna edycja programu, w ramach której zostaje wyłoniony reprezentant Polski w Konkursie Eurowizji Junior. W każdym z trzech specjalnych odcinków programu mierzy się ze sobą siedmiu młodych wokalistów. Trzech zwycięzców bierze udział w finale na żywo, w którym o wygranej decydują widzowie w głosowaniu SMS.

W każdym z odcinków programu „Szansa na sukces. Opole” bierze udział po 7 wykonawców, którzy śpiewają hity muzycznych gwiazd. Laureaci odcinków biorą udział w finale, podczas którego jury i widzowie Dwójki w głosowaniu SMS wybierają zwycięzcę. Nagrodą główną jest udział w koncercie Debiuty podczas Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy