serwisy tvp

programy/rozrywka

Uczestnicy programu wybiorą rodzaj podkładu muzycznego i wykonają utwory artysty, który oceni ich wokalne umiejętności....

WIĘCEJ
Uczestnicy programu wybiorą rodzaj podkładu muzycznego i wykonają utwory artysty, który oceni ich wokalne umiejętności. Dla każdego debiutanta Artur Orzech wylosuje utwór z listy piosenek wykonawcy goszczącego w programie. Laureaci poszczególnych odcinków zostaną zaproszeni do finałowego koncertu w trakcie którego, na zwycięzcę zagłosują widzowie.

W sezonie jesiennym „Szansa na sukces” ma nieco zmienioną formułę – w pierwszych trzech odcinkach widzowie TVP2 zobaczą występy dzieci w wieku 9-14 lat, które zaśpiewają piosenki Majki Jeżowskiej, Papa D oraz Blue Cafe. W czwartym odcinku „na żywo” zmierzy się trójka dziecięcych finalistów, a jej zwycięzca – wybrany w głosowaniu sms przez widzów – będzie reprezentował Polskę w konkursie Eurowizja Junior, którego w tym roku gospodarzem będzie Polska.

W kolejnych odcinkach programu z repertuarem muzycznych gwiazd, m.in.: Andrzeja Piasecznego, Edyty Geppert, Jana Borysewicza, Krzysztofa Cugowskiego, Kamila Bednarka, czy zespołu Ich Troje zmierzą się debiutanci w różnym wieku. Nagrodą główną dla zwycięzcy programu, wyłonionego w glosowaniu sms, będzie udział w opolskim koncercie Debiutów im. Anny Jantar.

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy