serwisy tvp

programy/rozrywka

Znakomite koncerty, moc rozrywki i humoru na najwyższym poziomie to już sylwestrowa tradycja. Widzowie Dwójki...

WIĘCEJ
Znakomite koncerty, moc rozrywki i humoru na najwyższym poziomie to już sylwestrowa tradycja. Widzowie Dwójki ostatnią noc roku spędzają w Zakopanem. Oglądają spektakularne połączenie podhalańskiej tradycji z najlepszą polską i światową muzyką rozrywkową w doskonałej oprawie!

W sylwestrową noc na Równi Krupowej wystąpiła królowa polskiej sceny muzycznej Maryla Rodowicz oraz król disco-polo Zenek Martyniuk. Oprócz nich swoje największe przeboje zaśpiewali Paweł i Łukasz Golcowie, Gromee, zespół Boys z liderem Marcinem Millerem, Radosław Liszewski i Weekend, Kombi, Stefano Terrazino, Bayer Full oraz Milano. Na scenie pod Giewontem wspaniały występ zapewnili Viki Gabor, Roksana Węgiel, Jorrgus, Playboys oraz Piękni i Młodzi. Podczas Sylwestra Marzeń widzowie Dwójki bawili się także w rytm piosenek zagranicznych Gwiazd. Na Równi Krupowej wystąpili: Natalia Oreiro, Chris Norman, Chico & The Gypsies, Pupo i Thomas Anders & Modern Talking Band. O oprawę choreograficzną zadbał Agustin Egurrola z zespołem.

Imprezę w Zakopanem prowadzili: Ida Nowakowska, Marcelina Zawadzka, Aleksander Sikora i Rafał Brzozowski. O relacje zakulisowe zadbali Norbi oraz Robert Karpowicz z Radia Zet.

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy