programy/rozrywka

„Sanatorium miłości” (2019-)
Niezwykły format Telewizji Polskiej, który cieszy się wielkim zainteresowaniem widzów. Oglądalność...

WIĘCEJ
„Sanatorium miłości” (2019-)
Niezwykły format Telewizji Polskiej, który cieszy się wielkim zainteresowaniem widzów. Oglądalność każdej edycji sięga kilku milionów. Program jest również doceniany poza Polską. Pierwszą nagrodę otrzymał w Cannes podczas targów telewizyjnych MIPTV. Podczas prezentacji Eurodata TV Worldwide program uznano za jedną z najbardziej udanych premier telewizyjnych 2019 roku Opis programu:
W każdej edycji do sanatorium przyjeżdża dwanaście samotnych, pochodzących z różnych zakątków Polski osób. Sześć kobiet i sześciu mężczyzn połączy pobyt w malowniczo położonym miejscu: w pierwszych dwóch edycjach był to Ustroń, w kolejnych dwóch – Polanica. Bohaterowie programu uczestniczą w rozmaitych aktywnościach fizycznych, wycieczkach oraz szczerych rozmowach z gospodynią programu. Na wszystkich czekają emocjonujące atrakcje, podnoszące kondycję fizyczną zabiegi oraz ekscytujące przygody. Podczas całego turnusu, dwunastką seniorów opiekuje się Marta Manowska.

Prowadzący:
Program „Sanatorium miłości” prowadzi Marta Manowska (wszystkie cztery edycje).

Reżyseria:
Reżyserem programu „Sanatorium miłości” jest Katarzyna Kawecka.

Data premiery i kraj produkcji:
Premiera pierwszego odcinka „Sanatorium miłości” odbyła się 20 stycznia 2019 roku. Kolejne edycje miały miejsce w 2020, 2021 i 2022 roku. Program produkuje Telewizja Polska.

Czas trwania:
Każdy odcinek „Sanatorium miłości” trwa około 45-50 minut.

Gdzie obejrzeć program „Sanatorium miłości”?
Wszystkie odcinki programu „Sanatorium miłości” online oglądaj w vod.tvp.pl