programy/rozrywka

„Rolnik szuka żony” (2014-)

Dokumentalny program rozrywkowy, w którym polscy rolnicy i rolniczki szukają w...

WIĘCEJ
„Rolnik szuka żony” (2014-)

Dokumentalny program rozrywkowy, w którym polscy rolnicy i rolniczki szukają w swoim życiu miłości i szansy na szczęście.

Opis programu
Mają wszystko: domy, ziemię, maszyny, dostęp do najnowszych technologii, ciekawą i pewną pracę, dach nad głową, przyzwoite zarobki oraz czas na rozwijanie własnych pasji i zainteresowań. Do pełni szczęścia brakuje im jednego – partnerki, która chciałaby z nimi dzielić radości i smutki dnia codziennego. Bohaterowie to współcześni, polscy rolnicy, którzy do tej pory nie znaleźli bratniej duszy. Czy dzięki programowi poznają smak miłości? Czas pokaże. A my śledzimy to z kamerami.

Prowadząca
Od początku emisji programu „Rolnik szuka żony”, jego prowadzącą jest Marta Manowska, dziennikarka i prezenterka znana z formatów „The Voice Senior”, „Kobiety w drodze” i „Sanatorium miłości” oraz serialu „Hotel 52”.

Reżyseria
Reżyserami programu „Rolnik szuka żony” są Konrad Smuga („Kabaret na dobry wieczór. Paranienormalni Show”, „Postaw na milion”, „Randka w ciemno”), Grzegorz Krawiec („Wycinanka”, „Miodowy miesiąc”, „Pizza po Polsku”) i Anna Więckowska.

Data premiery i kraj produkcji
Seria „Rolnik szuka żony” jest produkowana w Polsce, a premiera pierwszego odcinka programu odbyła się 7 września 2014 roku.

Czas trwania jednego odcinka
Każdy z odcinków programu „Rolnik szuka żony” trwa około 50 minut.

Nagrody i nominacje
Program „Rolnik szuka żony” dwukrotnie (w 2015 i 2017 roku) zwyciężał Telekamerę w kategorii Program rozrywkowy.

Gdzie oglądać program „Rolnik szuka żony”?
Całe odcinki programu „Rolnik szuka żony” online oglądaj za darmo w vod.tvp.pl.