serwisy tvp

programy/styl życia

Program autorstwa Piotra Poraj-Poleskiego i Iwony Karpiuk to polska odpowiedź na brytyjską serię „Jak się...

WIĘCEJ
Program autorstwa Piotra Poraj-Poleskiego i Iwony Karpiuk to polska odpowiedź na brytyjską serię „Jak się nie ubierać!”, w której dwie stylistki Susan i Trinity zachęcały Angielki do zmian. Bohaterki programu są wybierane w castingach w 5 miastach Polski. Stylista Paweł Marczewski ocenia szafy naszych bohaterek i dokonuje w nich radykalnych porządków. W castingach styliści, projektanci mody i gwiazdy wybierają te kobiety, które wymagają „garderobianej rewolucji”.

- Od lat przygotowuję poradniki medyczne, lifestylowe i programy edukacyjne. Cieszę się, że ten poradnik wypada bardzo dobrze i jest niezwykle nowoczesny w formie. Niemal filmowe zdjęcia, precyzyjne ujęcia i mocno poradnicza treść to nasza odpowiedź na potrzeby kobiet, które otrzymują rzetelne i fachowe porady - mówi autor i reżyser programu Piotr Poraj-Poleski.

– To pieczołowite przedsięwzięcie z pokazami mody, poradami eksperckimi na specjalnie ustawionych scenach i promocją polskich projektantów i polskiego stylu - mówi współproducent programu Maciej Dębowski.

„Pogotowie modowe” to wspólne przedsięwzięcie TVP 2 oraz wydawnictwa G+J Polska.

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy