Filmy dokumentalne/ludzie

Newborn (2017)

Film o niezgodzie na własne życie i o trudnej sztuce uczenia się...

WIĘCEJ
Newborn (2017)

Film o niezgodzie na własne życie i o trudnej sztuce uczenia się nowego. To film o przegranym, który postanowił zostać zwycięzcą. Film o sile ludzkiego charakteru oraz miłości, która może odmienić życie. Któż nie marzył, żeby uścisnąć dłoń Arnolda Schwarzeneggera.. a Krzysztofowi się udało. To niesamowita historia. Trochę jak z amerykańskiego snu o sukcesie niemożliwym, który stał się realny.

Opis filmu:

Krzysztof pojawił się znikąd. W zniszczonym ubraniu, dziurawych butach, bez sportowego stroju. Za biedny by kupować odżywki i stosować sportowe diety. Miał 16 lat i pobił rekord świata w klasycznym trójboju siłowym. Od tego dnia jest niepokonany. On, syn alkoholika i rozchwianej emocjonalnie matki, skreślony przez wszystkich już jako dziecko.

Marzenę i Krzysztofa poznamy kilka tygodni przed przyjściem na świat ich dziecka. Mieszkają na skraju wsi u babci Marzeny. Nie odstępują się na krok. Gdzie on, tam i ona. Ten kameralny świat dwojga młodych ludzi zakłócą obrazy z traumatycznej przeszłości Krzysztofa.

Reżyseria:
Reżyserem filmu jest Lidia Duda.

Scenariusz:
Scenariusz filmu „Newborn” stworzyła reżyser Lidia Duda.

Data premiery i kraj produkcji:
Film „Newborn” miał swoją premierę w 2017 roku w Polsce.

Czas trwania filmu:
„Newborn” trwa 73 minuty.

Gdzie obejrzeć film „Newborn”?
Cały film online „Newborn” oglądaj w vod.tvp.pl.

Wideo