serwisy tvp

seriale/obyczajowe

Gosia zadomowiła się nad rozlewiskiem. Coraz lepiej rozumie się z matką oraz jej towarzyszem życia,...

WIĘCEJ
Gosia zadomowiła się nad rozlewiskiem. Coraz lepiej rozumie się z matką oraz jej towarzyszem życia, Tomaszem – to oni dają Gosi siłę i wsparcie w ciężkich chwilach. Związek z Januszem na początku wydaje się bardzo szczęśliwy, jednak wkrótce zaczyna się nieco komplikować.
Małgosia wie, że musi zmienić swoje dotychczasowe życie, jeśli chce być znów szczęśliwa.

Małgosia wie, że musi zmienić swoje dotychczasowe życie, jeśli chce być znów szczęśliwa.Także były mąż Gosi ma coraz więcej wątpliwości co do swojej nowej partnerki Ady. Jednym ze źródeł konfliktów jest bezwarunkowa miłość Konrada do córki.

Marysia zaczyna robić karierę jako wokalistka, ale nadal nie potrafi ułożyć sobie życia osobistego. Pewnego dnia Kuba wraca z USA z mocnym postanowieniem odzyskania jej serca.Paula zostaje nad rozlewiskiem razem z Gosią i Basią, które stają się dla niej autorytetami i przyjaciółkami.

Czy miłość Gosi i Janusza przetrwa kryzys? Czy Marysia wróci do Kuby? W jakie kłopoty tym razem wpakuje się Paula? Odpowiedź w „Miłości nad rozlewiskiem” – kontynuacji serialu „Dom nad rozlewiskiem”, do którego scenariusz napisała autorka bestsellerowej trylogii Małgorzata Kalicińska.Serial obyczajowy, 13 odc., Polska 2009

Reż.: Adek Drabiński

Wyk.: Joanna Brodzik, Małgorzata Braunek, Piotr Grabowski, Anna Czartoryska, Paweł Deląg i in.