programy/religia

„Między Ziemią a Niebem” (od 2004)

Cotygodniowy program informacyjno-publicystyczny Redakcji Programów Katolickich TVP. W...

WIĘCEJ
„Między Ziemią a Niebem” (od 2004)

Cotygodniowy program informacyjno-publicystyczny Redakcji Programów Katolickich TVP. W audycji podajemy najświeższe informacje z życia Kościoła w Polsce i na świecie, przypominamy o ciekawych wydarzeniach kościelnych i społecznych. Przedstawiamy także aktualne wydarzenia z życia Stolicy Apostolskiej. W trakcie programu transmitujemy modlitwę Anioł Pański prosto z placu Św. Piotra oraz słowa papieża Franciszka skierowane do wiernych.

Opis programu:
Program „Między Ziemią a Niebem” to także komentarze do aktualnych wydarzeń społecznych z minionego tygodnia, czyli „Debata w studio”. Punkt widzenia wiary i nauczania Kościoła Katolickiego zostaje wyrażony poprzez rozmowy ze specjalistami i ekspertami w zakresie teologii, prawa kanonicznego i socjologii.

W audycji można uczestniczyć interaktywnie poprzez włączenie się w dyskusję na profilu programu na Facebooku. Odpowiedzi udzielone w komentarzu pod postem z pytaniem do dyskusji, są emitowane na ekranie podczas emisji programu.

Twórcy
Za przygotowanie programu „Między Ziemią a Niebem” odpowiada Redakcja Programów Katolickich Telewizji Polskiej. Prowadzącymi audycję są Paulina Guzik i Grzegorz Miśtal.

Data premiery, kraj produkcji
Program „Między Ziemią a Niebem” nadawany jest od 2004 roku około południa na antenach TVP 1 i TVP Polonia.

Długość jednego odcinka
Każdy odcinek audycji „Między Ziemią a Niebem” trwa około 45 minut.

Gdzie obejrzeć program „Między Ziemią a Niebem”?
Program „Między Ziemią a Niebem” online oglądaj za darmo na vod.tvp.pl