filmy fabularne/komedie

„Magic Mike” 2012

Film Stevena Soderbergha („Ocean's Eleven:Ryzykowna gra”, „Co z oczu, to z...

WIĘCEJ
„Magic Mike” 2012

Film Stevena Soderbergha („Ocean's Eleven:Ryzykowna gra”, „Co z oczu, to z serca”, „Traffic”) o mężczyznach, dla których jedynym sposobem na wysoki zarobek w czasach kryzysu jest rozbieranie się przed damską publicznością. Fabuła filmu „Magic Mike” została oparta na wspomnieniach popularnego aktora młodego pokolenia Channinga Tatuma, który jako 19-latek dorabiał jako wzięty tancerz erotyczny.

Opis filmu:
Mike Lane ma trzydzieści lat i mieszka w Tampa na Florydzie. W dzień pracuje jako dekarz, a w nocy jako Magic Mike – główna atrakcja Kings of Tampa, męskiej grupy striptizerów. Od wielu lat marzy, by założyć własną firmę produkującą meble na zamówienie, ale banki odmawiają mu udzielenia kredytu, a sam nie posiada wystarczającej ilości pieniędzy na rozkręcenie biznesu.

Obsada:
W rolach głównych występują:
Channing Tatum („21 Jump Street”, „Step Up”, „Świat w płomieniach”, „G.I. Joe: Czas Kobry”) jako Magic Mike
Alex Pettyfer („Jestem numerem cztery”, „Kamerdyner”, „Wyścig z czasem”) jako Adam
Matthew McConaughey („Witaj w klubie”, „Detektyw”, „Uciekinier”, „Interstellar”, „Wilk z Wall Street”, „Prawnik z Lincolna”, „Dżentelmeni”) jako Dallas

Kto jeszcze zagrał w filmie „Magic Mike”?:
Cody Horn jako Brooke
Olivia Munn jako Joanna
Matt Bomer jako Ken
Riley Keough jako Nora
Joe Manganiello jako Big Dick Richie
Kevin Nash jako Tarzan
Adam Rodriguez jako Tito
Gabriel Iglesias jako Tobias
James Martin Kelly jako Sal
Jennifer Skinner
Vanessa Ryan
Asher Wallis
Reid Carolin
George A. Sack
Micaela Johnson

Reżyseria:
Reżyserem filmu „Magic Mike” jest laureat Oscara za produkcję „Traffic” Steven Soderbergh. Amerykanin stał za takimi obrazami jak „Ocean's Eleven: Ryzykowna gra”, „Ocean's Twelve: Dogrywka”, „Ścigana”.

Scenariusz:
Scenariusz do komedii „Magic Mike” napisał Reid Carolin. Fabuła filmu opiera się na prawdziwych przeżyciach Channinga Tatum.

Data premiery i kraj produkcji:
„Magic Mike” został wyprodukowany w Stanach Zjednoczonych, a jego premiera odbyła się podczas Los Angeles Film Festival 24 czerwca 2012 roku

Zdjęcia:
Autorem zdjęć do filmu „Magic Mike” jest reżyser Steven Soderbergh, który w czołówce pojawia się pod pseudonimem Peter Andrews.

Czas trwania:
„Magic Mike” trwa 110 minut.

Gdzie obejrzeć film „Magic Mike”?
Cały film „Magic Mike” online oglądaj w vod.tvp.pl

Wideo