informacje i publicystyka/publicystyka

„Magazyn śledczy Anity Gargas” (od 2016)

Cykl cotygodniowych programów śledczych Anity Gargas, która wraz ze swoją...

WIĘCEJ
„Magazyn śledczy Anity Gargas” (od 2016)

Cykl cotygodniowych programów śledczych Anity Gargas, która wraz ze swoją ekipą reporterską prześwietla najskrytsze tajemnice władzy różnych szczebli i ujawnia wszelkie nadużycia oraz przypadki łamania prawa.

Opis programu:
Anita Gargas idzie tropem patologicznych układów na styku polityki i biznesu, zgłębia afery z pierwszych stron gazet oraz skandale o zasięgu lokalnym, docierając do nieznanych wcześniej dokumentów i świadków zdarzeń. Reporterzy nie zapominają przy tym o trwających postępowaniach i w kolejnych odcinkach odsłaniają nowe fakty dotyczące wcześniej prezentowanych śledztw.

Jak mówi autorka magazynu: „Pracujemy w całej Polsce, trafiamy z kamerą wszędzie, gdzie zaprowadzi nas dziennikarskie śledztwo. Odważnie, bezkompromisowo, rzetelnie. Docieramy tam, gdzie nie docierają inni”.

Twórcy
„Magazyn śledczy…” to autorski cykl Anity Gargas, jednej z najlepszych i najbardziej doświadczonych dziennikarek śledczych w Polsce. W latach 2005-2010 Gargas tworzyła w TVP 1 program „Misja specjalna”. W swoim dorobku ma także filmy dokumentalne „Anatomia upadku”, „Anatomia upadku 2”, „Strefa zamknięta” oraz „W imię honoru” podejmujące temat tragedii smoleńskiej i obalające tezy raportów MAK i komisji Millera.

Długość jednego odcinka
Każdy z odcinków magazynu trwa około 25 minut.

Gdzie obejrzeć program „Magazyn śledczy Anity Gargas”?
Odcinki programu „Magazyn śledczy Anity Gargas” online oglądaj za darmo na vod.tvp.pl