serwisy tvp

programy/rozrywka

Współczesna scenografia, formuła wzbogacona o akcenty muzyczne w wykonaniu obecnego w studio bandu, emocjonująca rywalizacja,...

WIĘCEJ
Współczesna scenografia, formuła wzbogacona o akcenty muzyczne w wykonaniu obecnego w studio bandu, emocjonująca rywalizacja, atrakcyjne nagrody i dwie indywidualności w roli prowadzących – wszystko to złoży się na nowoczesne, dynamiczne show, łączące elementy rywalizacji i znakomitej rozrywki. Uczestnicy „Koła Fortuny” będą mogli wygrać atrakcyjne nagrody rzeczowe i finansowe, a zwycięzca odcinka zyska szansę, by wyjechać ze studia nowym samochodem.
 
„Koło Fortuny” prowadzi energetyczny duet Rafał Brzozowski i Izabella Krzan. Oboje wiele łączy. Doświadczenie telewizyjne, młodość, zamiłowanie do sportu. Wprowadzą do programu wigor i pozytywne wibracje.

„Koło Fortuny”  to jeden z najlepszych teleturniejów w historii telewizji. Widzom Dwójki znany jest z lat 1993-1998  i 2007-2009. Był to wówczas niekwestionowany hit Telewizji Polskiej. Od 1975 „Koło Fortuny” nieprzerwanie, z sukcesem emitowane jest w USA, a w ubiegłym roku ponownie zagościło w Niemczech, Holandii i Turcji. W Hiszpanii wyemitowana zostanie 15. seria teleturnieju, w Gruzji – 6., a w Grecji – 4.