programy/rozrywka

„Kabaret. Super Show Dwójki” (2021)
Najzabawniejsi kabaretowi twórcy w Polsce zadbają, by nie zabrakło w naszych...

WIĘCEJ
„Kabaret. Super Show Dwójki” (2021)
Najzabawniejsi kabaretowi twórcy w Polsce zadbają, by nie zabrakło w naszych domach solidnej dawki humoru. W nowym programie „Kabaret. Super Show Dwójki” gospodarze – Bartosz Gajda (Łowcy.B) i Robert Motyka (Paranienormalni), wraz ze swoimi gośćmi, zaprezentują wszystko to, co na kabaretowej scenie najlepsze.


Opis programu:
Będą kultowe skecze oraz specjalnie na potrzeby programu przygotowywane premiery, nie zabraknie dobrej muzyki, doskonałych parodii, gagów i błyskotliwych żartów. Stałym elementem programu będą zabawne relacje Michała Wójcika (Ani Mru Mru), jako „Pani Wiesi na tropie” oraz Andrzeja Kozłowskiego z kabaretu Pod Wyrwigroszem, który w specjalnych występach sparodiuje wykonawców polskiej sceny muzycznej. Stale towarzyszyć widzom będą również Formacja Chatelet i Kabaret Zachodni, którzy prócz własnych skeczy, na finał każdego odcinka przygotują również wspólny występ z gospodarzami. Jarosław Sobański z Kabaretu Zachodniego wykorzysta natomiast cały kabaretowy potencjał ulicznej sondy, by dowiedzieć się co myślą ludzie w cyklu „Co tu ten tego?”.

W „Kabaret. Super Show Dwójki” zobaczymy również m.in. Kabaret Kałasznikow, Kabaret On On On, Pana Li i taneczną formację Fair Play Crew, znaną z zaskakujących skeczy bazujących na ruchu i tańcu. O taneczną oprawę programu zadbają tancerze z Egurrola Dance Studio, a najlepszymi muzycznymi puentami podzieli się z widzami DJ Adamus.

„Kabaret. Super Show Dwójki” to wielki powrót kabaretów do Telewizji Polskiej.


Reżyseria:
Pomysłodawcami cyklu i reżyserami są Tomasz Klimek i Mikołaj Dobrowolski.


Czas trwania programu
Odcinek programu „Kabaret Super Show Dwójki” trwa ok. 50 minut.


Gdzie obejrzeć program „Kabaret Super Show Dwójki”?

Wszystkie odcinki programu „Kabaret Super Show Dwójki” online OGLĄDAJ za darmo vod.tvp.pl.