serwisy tvp

Oglądaj do 30.01.2020 r.

filmy fabularne/komediowe

Barry Sonnenfeld („Faceci w czerni”, „Rodzina Addamsów”, „Bardzo dziki Zachód”) prezentuje zabawną opowieść o bajecznie...

WIĘCEJ
Barry Sonnenfeld („Faceci w czerni”, „Rodzina Addamsów”, „Bardzo dziki Zachód”) prezentuje zabawną opowieść o bajecznie bogatym biznesmenie, który pewnego dnia zamienił się w kota. Na planie spotkali się laureat Oscara za „Podejrzanych” i „American Beatuty” Kevin Spacey, Christopher Walken (Oscar za „Łowcę jeleni”, „Pulp Fiction”), laureatka Złotego Globu – Jennifer Garner („Juno”) oraz gwiazdor młodego pokolenia Robbie Amell („Seria Niefortunnych Zdarzeń”).
Tom Brand (Spacey) jest jednym z najbogatszych ludzi na świecie. Kieruje ogromną firmą budowlaną. Całe dnie spędza w pracy i zaniedbuje haniebnie rodzinę. Rebeka, 11-letnia córka Toma, chce dostać na urodziny kota. Tom nie przepada za zwierzętami, ale córkę kocha nad życie i postanawia spełnić jej życzenie. Trafia do tajemniczego sklepu zoologicznego, gdzie klientów obsługuje ekscentryczny sprzedawca. Jak się okazuje, niewiele trzeba, by życie Toma uległo diametralnej przemianie. Zarozumiały biznesmen musi spokornieć i nauczyć się wielu rzeczy. Sprawa jest o tyle trudna, że budzi się w kociej skórze. Od tej chwili jest Panem Puszkiem….

Kraj pochodzenia, rok produkcji: USA, 2016

Reżyseria: Barry Sonnenfeld

Czas trwania: 90 min.

Obsada:
Kevin Spacey – Tom Brandy
Jennifer Garner – Lara Brand
Robbie Amell – David Brand
Christopher Walken – Felix Perkins

Tytuł oryginalny: Nine Lives

Wideo

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy