serwisy tvp

seriale/sensacyjne

Pojawienie się komisarz Anny Oster w wydziale dochodzeniowo-śledczym wywołuje spore zamieszanie. Co kryje przeszłość pani...

WIĘCEJ
Pojawienie się komisarz Anny Oster w wydziale dochodzeniowo-śledczym wywołuje spore zamieszanie. Co kryje przeszłość pani komisarz? Jakie wydarzenia zaważyły na jej życiu?
Cechą szczególną Anny Oster jest jej tajemnicza przeszłość, która powoli będzie odsłaniać się przed widzem i... przed nią samą. „Instynkt” to serial z podwójną tajemnicą: w każdym odcinku zostaje rozwikłana zagadka zbrodni, a kolejne epizody zbliżają nas do poznania tajemnicy głównej bohaterki.
Cechą szczególną Anny Oster jest jej tajemnicza przeszłość, która powoli będzie odsłaniać się przed widzem i... przed nią samą.
„Instynkt” to 13-odcinkowy współczesny serial kryminalny z intrygującą kobiecą bohaterką w roli głównej. Anna Oster (w tej roli Danuta Stenka) to tajemnicza i atrakcyjna pani komisarz z wydziału dochodzeniowo-śledczego stołecznej komendy policji. Dzięki swemu wyjątkowemu instynktowi komisarz Oster rozwiązuje, wraz ze swoim młodszym partnerem, Piotrem Tarkowskim (Szymon Bobrowski), skomplikowane zagadki kryminalne.Serial sensacyjny, Polska, 2011
Reż.: Patryk Vega
Scen.: Andrzej Gołda