serwisy tvp

seriale/obyczajowe

Życiowym aspiracjom bohaterów czasem pomagają, a czasem przeszkadzają: namiętność, zazdrość, uzależnienia, bezpardonowa walka o pieniądze,...

WIĘCEJ
Życiowym aspiracjom bohaterów czasem pomagają, a czasem przeszkadzają: namiętność, zazdrość, uzależnienia, bezpardonowa walka o pieniądze, kłopoty z dojrzewaniem, niezgoda na upływający czas i odchodzącą młodość, zbrodnia i kłopoty z prawem i wszechobecna pogoń za marzeniami.

W filmie, jak w galerii ludzkich uczuć, wszystkie te działania, uczucia i czyny pojawiają się i znikają, przenikając się wzajemnie, a wszystko po to, by pokazać, że najważniejszą i główną bohaterką „Galerii” jest miłość.„Galeria” to niekiedy gorzka opowieść o koegzystencji ludzi bogatych (reprezentuje ich nowo wzbogacona rodzina Woydattów), przedstawicieli klasy średniej (rodzina Kossowskich i rodzina Dworzaków) oraz ludzi na życiowym zakręcie.

„Galeria” to kalejdoskop intrygujących i zaskakujących scen, które rozgrywają się w rodzinnym barze u Huberta, gdzie najczęściej bywają główni i epizodyczni bohaterowie.
Przedstawicieli trzech serialowych rodzin – Woydattów, Kosowskich oraz Dworzaków łączą bardzo skomplikowane relacje.