serwisy tvp

Oglądaj do 09.03.2020 r.

filmy fabularne/komediowe

Komediowa instrukcja obsługi kryzysu wieku średniego, która pokazuje, jak z „przeciętniaka” stać się rock’n’rollowym zdobywcą...

WIĘCEJ
Komediowa instrukcja obsługi kryzysu wieku średniego, która pokazuje, jak z „przeciętniaka” stać się rock’n’rollowym zdobywcą serc. Film wyreżyserował Guillaume Canet („Niebiańska plaża”, „Niewinne kłamstewka”), który zagrał również główną rolę. Za swój występ dostał nominację do francuskiej nagrody filmowej, Cezara. U jego boku wystąpiła Marion Cotillard („Niczego nie żałuję – Edith Piaf”, „O północy w Paryżu”, „Dwa dni, jedna noc”). Postaci występujące w filmie noszą nazwiska aktorów, którzy się w nie wcielają.

Kiedy piękna, młoda dziewczyna mówi, że nie znajdujesz się już na liście „chodźmy do łóżka” żadnej kobiety, to znaczy, że czas na: a) powolną emeryturę, b) wybieranie nagrobka, c) radykalną zmianę życia i wizerunku! Guillaume, popularny aktor po czterdziestce takie właśnie usłyszał od dwudziestoletniej koleżanki „po fachu”. Początkowo załamany, wkrótce decyduje się na drastyczne zmiany. Czy ustatkowanemu mężczyźnie, z piękną żoną, kilkuletnim dzieckiem i zamiłowaniem do jazdy konnej na malowniczej francuskiej wsi uda się wypracować wizerunek imprezującego buntownika, o którego będą walczyć fanki? Przemiana, która go czeka, bardzo szybko wymknie się spod kontroli i przejdzie najśmielsze oczekiwania wszystkich.

Kraj pochodzenia, rok produkcji: Francja, 2017

Reżyseria: Guillaume Canet

Czas trwania: 123 min.

Obsada:
Guillaume Canet – Guillaume Canet
Marion Cotillard – Marion Cotillard
Philippe Lefebvre – Philippe Lefebvre
Gilles Lellouche – Gilles Lellouche
Camille Rowe – Camille Rowe
Kev Adams – Kev Adams

Tytuł oryginalny: Rock’n Roll

Wideo

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy