serwisy tvp

seriale/obyczajowe

Główna bohaterka, psycholog Magdalena Borska wraca do Polski po kilku latach nieobecności w kraju i...

WIĘCEJ
Główna bohaterka, psycholog Magdalena Borska wraca do Polski po kilku latach nieobecności w kraju i podejmuje pracę w szpitalu. Już pierwszego dnia pani doktor musi zmierzyć się nie tylko z problemami pacjentów, ale też niechęcią całego zespołu medycznego, a szczególnie ordynatora chirurgii Andrzeja Stommy. Pracownicy szpitala ukrywają przed Magdą traumę, jaką przeżywają po nieudanej akcji ratunkowej, która miała miejsce sześć miesięcy wcześniej. Paliło się wtedy centrum handlowe i kino. Do szpitala trafiło kilkadziesiąt mocno poparzonych ofiar. Większości z nich nie udało się uratować, a jeden z najlepszych chirurgów szpitala – Jan Sowiński został oskarżony o błąd w sztuce.
Jak potoczą się losy bohaterów? Czy główna bohaterka, po trudnych doświadczeniach zdobytych w Londynie odnajdzie się w nowym miejscu i jak ułożą się jej relacje z zespołem? 

W roli głównej zobaczymy Kamillę Baar-Kochańską, a towarzyszyć jej będą m.in. Antoni Pawlicki, Julia Grant-Scott, Przemysław Sadowski, Maciej Mikołajczyk, Kamila Bujalska, Martin Budny, Grzegorz Stosz, Lucyna Malec, Zbigniew Zamachowski czy Dorota Segda.

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy