filmy fabularne/familijne

„Dzień czekolady” (2019)

„Dzień czekolady” to zachwycająca ekranizacja pełnej magii książki, która opowiada o...

WIĘCEJ
„Dzień czekolady” (2019)

„Dzień czekolady” to zachwycająca ekranizacja pełnej magii książki, która opowiada o przygodach Moniki i Dawida. To opowieść o tęsknocie, miłości i wyobraźni tak potężnej, że niemożliwe staje się możliwe, zmieniając życie wszystkich bohaterów na zawsze.

Opis filmu „Dzień czekolady”: Dwójkę niezwykłych bohaterów połączy nie tylko przyjaźń, ale też wspólny sekret. Odkryją świat, w którym żyją zjadacze poniedziałków, wtorków i kolejnych dni tygodnia. Czy uda im się spełnić marzenie i cofnąć czas? Poznaj z nimi tajemnicę starego zegara i obudź szalonego Skoczka Czasu, który za pomoc żąda zapłaty w czekoladzie. Może dowiesz się również, kim tak naprawdę jest tajemnicza kotka, którą przygarnął Dawid i dlaczego Monika chodzi w hawajskiej spódniczce hula. A jeśli będziesz mieć odwagę... nie zamykaj oczu i zmierz się ze złą wiedźmą wykradającą dzieciom ich drogocenne wspomnienia!

Obsada W rolach głównych występują:
Julia Odzimek jako Monika, Leo Stubbs jako Dawidek,
Dawid Ogrodnik jako Skoczek Czasu, Katarzyna Kwiatkowska jako Wiedźma, Witold Dębicki jako Pożeracz Czasu

Scenariusz i reżyseria filmu „Dzień czekolady”. Scenarzystą filmu „Dzień czekolady” jest Jacek Piotr Bławut. Film powstał na podstawie nagradzanej książki Anny Onichimowskiej pod tym samym tytułem.

Data premiery i kraj produkcji: „Dzień czekolady” to film polski. Jego premiera odbyła się 21 czerwca 2018 roku.

Czas trwania filmu: „Dzień czekolady trwa 86 minut.

Gdzie obejrzeć film „Dzień czekolady”?
Cały film „Dzień czekolady” online OGLĄDAJ w vod.tvp.pl

Wideo