serwisy tvp

programy/rozrywka

W „Dance Dance Dance” sześć par rywalizuje prezentując choreografie z najbardziej znanych teledysków, filmów tanecznych...

WIĘCEJ
W „Dance Dance Dance” sześć par rywalizuje prezentując choreografie z najbardziej znanych teledysków, filmów tanecznych i musicali. Klipy takich gwiazd, jak m.in.: Spice Girls, Justin Bieber, Michael Jackson, Madonna, Justin Timberlake czy NSYNC, sceny z filmów tanecznych „Dirty Dancing”, „Magic Mike” czy „Blues Brothers”, wpisały się w historię światowej popkultury. Teraz, choreografie znane milionom ludzi, próbują wiernie odwzorować uczestnicy multimedialnego show „Dance Dance Dance”.

W każdym odcinku pary prezentują wspólny układ oraz choreografię solową. Ich poczynania ocenia energetyczne jury: Agustin Egurrola, Ida Nowakowska oraz Joanna Jędrzejczyk.

„Dance Dance Dance” to program o tańcu, walce z własnymi słabościami, relacjach międzyludzkich i ciężkiej pracy, której zwieńczeniem są występy na scenie, jakich dotychczas w polskiej telewizji nie było. Taneczny show TVP2 to zapierające dech w piersiach widowisko, w którym są wykorzystywane najnowsze osiągnięcia technologiczne. Dzięki rozszerzonej rzeczywistości łączącej świat realny z wirtualnym, widzowie przenoszą się w scenerię znaną z najsłynniejszych światowych klipów, musicali i filmów tanecznych.

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy