serwisy tvp

seriale/obyczajowe

Serial obyczajowy na motywach powieści Hanki Lemańskiej. W rolach głównych występują Marta Żmuda-Trzebiatowska i Mateusz...

WIĘCEJ
Serial obyczajowy na motywach powieści Hanki Lemańskiej. W rolach głównych występują Marta Żmuda-Trzebiatowska i Mateusz Damięcki.

Joanna jest ekspertem od szkoleń w firmie trenerskiej. Jej praca polega na integrowaniu zespołów pracowniczych i rozwiązywaniu sytuacji kryzysowych. „Antydzieciowa japiszonka” – mówi sama o sobie. Żyje w luźnym związku i jest bardzo z tego zadowolona. Unika zobowiązań i głębszych kontaktów z ludźmi. Jej przyjaciółka – Elżbieta – jest od niej trochę starsza. Jest rozwódką, ma natomiast dwoje dzieci: 9-letnią Agnieszkę i 7-letniego Karola. Pewnego dnia Joanna podejmuje się kilkudniowej opieki nad dziećmi Elżbiety. Dzień później Elżbieta ginie w wypadku samochodowym, a Joanna zostaje tymczasową opiekunką Karola i Agnieszki.

Ta dramatyczna sytuacja wywraca życie głównej bohaterki do góry nogami. Z rozrywkowej, skupionej na sobie singielki Joanna musi przeobrazić się w odpowiedzialną opiekunkę dwójki prawie obcych dzieci i całkowicie zrezygnować z dotychczasowego stylu życia. Z dnia na dzień traci pracę. Na szczęście, los sprawi, że znajdzie się ktoś, oczywiście będzie to ON, kto ją będzie wspierał. A może stanie się kimś więcej niż „pomocną dłonią”?

Kraj pochodzenia, rok produkcji: Polska, 2011

Reżyseria: Maciej Dejczer

Obsada:
Marta Żmuda-Trzebiatowska - Joanna Konieczna
Mateusz Damięcki - Marcin
Małgorzata Pieczyńska - babcia Krystyna Gazda

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy