serwisy tvp

filmy fabularne/komediowe

Amerykański komediodramat w reżyserii Josha Bonne’a, znanego z młodzieżowego hitu „Gwiazd naszych wina”, w gwiazdorskiej...

WIĘCEJ
Amerykański komediodramat w reżyserii Josha Bonne’a, znanego z młodzieżowego hitu „Gwiazd naszych wina”, w gwiazdorskiej obsadzie. Zdobywczyni Oscara i Złotego Globu („Piękny umysł”) Jennifer Connelly występuje obok nominowanego do nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej („Lepiej być nie może”) Grega Kinneara. Film stanowi idealną propozycję dla miłośników nieoczywistych komedii romantycznych. Skłania do refleksji nad współczesną rolą rodziny w życiu człowieka.
Głównym bohaterem jest rozwiedziony pisarz, William Borgens, który nie może poradzić sobie ze stratą żony i śledzi jej każdy krok. Erica, która zostawiła go dla młodszego mężczyzny, jest zmęczona tym szpiegowaniem. Postawy ojca nie mogą zrozumieć też ich dzieci – 16-letni syn Rusty, który właśnie zakochał się po raz pierwszy, oraz 19-letnia córka Sam, która nie wierzy w miłość i przygotowuje się do wydania pierwszej książki.

Kraj pochodzenia, rok produkcji: USA, 2012

Reżyseria: Josh Boone

Czas trwania: 97 minut

Obsada:
Greg Kinnear – William Borgens
Jennifer Connelly – Erica
Lily Collins – Samantha Borgens
Nat Wolff – Rusty Borgens
Logan Lerman – Louis

Tytuł oryginalny: Stuck in Love

Wideo

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy