serwisy tvp

seriale/obyczajowe

Zabawny obraz współczesnych Polek w serialu o dwóch młodych kobietach, które zetknął za sobą los....

WIĘCEJ
Zabawny obraz współczesnych Polek w serialu o dwóch młodych kobietach, które zetknął za sobą los. Różni je od siebie wszystko, łączy - poszukiwanie miłości. Czy ją znajdą?

Irmina i Joanna przez przypadek zamieszkują we wspólnym mieszkaniu. Jedna pochodzi z Warszawy, druga z Przemyśla. Jedna jest nieśmiała, druga ekspansywna. Jedna to osoba po przejściach, drugiej los jeszcze nie doświadczył, zachowała więc niemal dziecięcą naiwność i ufność.

Obie dążą do życiowej stabilizacji, także w uczuciach. Razem też spróbują wyjaśnić tajemnicę dziewczyny, która wynajmowała przed nimi mieszkanie.


Główne role w serialu zagrały młode aktorki Paulina Chruściel i Katarzyna Kaźmierczak, a w rolach drugoplanowych pojawia się plejada gwiazd starszego i młodszego pokolenia - m.in. Jan Nowicki, Krzysztof Kowalewski i Tomasz Karolak. Tytułową piosenkę do serialu napisał Robert Janson.

Serial obyczajowy, 13 odc., Polska 2008
Reżyseria: Anna Kazejak
Scenariusz: Dominik W. Rettinger, Julita Grodek
Wykonawcy: Paulina Chruściel, Katarzyna Kaźmierczak, Krzysztof Kowalewski, Wojciech Mecwaldowski, Tomasz Karolak, Tomasz Sapryk, Jan Nowicki, Wojciech Piela, Sambor Czarnota i inni

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy