serwisy tvp

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Wydarzenia  Nagrody Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu 2021

Relacja z uroczystości przyznania nagród Ministra Kultury. Doroczna Nagroda Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego jest...

Wydarzenia 

Nagrody Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu 2021

Relacja z uroczystości przyznania nagród Ministra Kultury. Doroczna Nagroda Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego jest... ROZWIŃ

Relacja z uroczystości przyznania nagród Ministra Kultury. Doroczna Nagroda Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego jest przyznawana od 1997 roku artystom, twórcom i animatorom kultury za całokształt ich działalności lub za wybitne osiągnięcia w danym roku w reprezentowanej przez nich dziedzinie. To prestiżowe wyróżnienie pozwala Ministrowi Kultury i Dziedzictwa Narodowego podkreślić najważniejsze nurty i zjawiska, pojawiające się w polskiej kulturze, poprzez uhonorowanie osób, które je tworzą i reprezentują.

Podczas Gali Premier Piotr Gliński przyzna nagrody laureatom aż w 17 kategoriach: Całokształt twórczości, Sztuki wizualne, Upowszechnianie, Ochrona Dziedzictwa Kulturowego, Taniec, Film, Teatr, Edukacja artystyczna, Twórczość Ludowa, Muzyka, Literatura, Kultura Cyfrowa, Design, Architektura oraz nagroda honorowa - Mecenas Kultury.

Na scenie podczas gali usłyszymy specjalnie skomponowane na potrzeby wydarzenia utwory w wykonaniu Sławka Jaskułke i jego zespołu.
Całość połączy taneczny duet z autorską choreografią. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy