serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Woronicza 17  23.04.2017

Były premier Donald Tusk został przesłuchany w śledztwie dotyczącym umowy Służby Kontrwywiadu Wojskowego z rosyjską...

Woronicza 17 

23.04.2017

Były premier Donald Tusk został przesłuchany w śledztwie dotyczącym umowy Służby Kontrwywiadu Wojskowego z rosyjską... ROZWIŃ

Były premier Donald Tusk został przesłuchany w śledztwie dotyczącym umowy Służby Kontrwywiadu Wojskowego z rosyjską Federalną Służbą Bezpieczeństwa. Zarzuty przekroczenia uprawnień w tej sprawie usłyszeli trzej byli członkowie kierownictwa SKW. Wizyta była pretekstem dla zwolenników b. premiera do zorganizowania wiecu poparcia podczas przywitania na Dworcu Centralnym.

W programie również oskarżenia o „bolszewicką czystkę” padły ze strony opozycji pod adresem MSZ w związku z ustawą dezubekizacyjną w polskie dyplomacji.

Na koniec o „strajku” sędziów w proteście przeciwko zmianom w ustawach o sądach powszechnych i Krajowej Radzie Sądownictwa. Przeciwko czemu sprzeciwia się środowisko sędziowskie?

Gośćmi programu są Barbara Fedyszak-Radziejowska (Kacnelaria Prezydenta), Ryszard Czarnecki (PiS), Adam Struzik (PSL), Zbigniew Gryglas (Nowoczesna) i Marcin Kierwiński (PO). ZWIŃ

Załaduj następne