Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Warto rozmawiać  25.11.2019

Jaki jest cel wojny cywilizacyjnej prowadzonej w polskich szkołach przez środowiska lewicowe i LGBT? Jednym...

Warto rozmawiać 

25.11.2019

Jaki jest cel wojny cywilizacyjnej prowadzonej w polskich szkołach przez środowiska lewicowe i LGBT? Jednym... ROZWIŃ

Jaki jest cel wojny cywilizacyjnej prowadzonej w polskich szkołach przez środowiska lewicowe i LGBT? Jednym z głównych przesłań expose premiera Mateusza Morawieckiego była ochrona dzieci i rodziny przez ideologiczną indoktrynacją. Choć sprawa edukacji seksualnej w szkołach przez lewicowych ekstremistów przycichła, to wprowadzana jest bocznymi drzwiami pod innymi szyldami, tak jak w Gdańsku, gdzie trwają protesty rodziców. Gośćmi programu są Adam Chmielewski (Stowarzyszenie Odpowiedzialny Gdańsk), Hanna Dobrowolska (autorka podręczników szkolnych) i Rafał Dorosiński (prawnik, Instytut Ordo Iuris).

W programie także ciąg dalszy rozmowy z polską lekarką z Norwegii, Katarzyną Jachimowicz, a także poruszające świadectwo kobiety, która 30 lat temu uwierzyła, że aborcja to jej prawo i najlepsze rozwiązanie.

Prawo kobiety i wolny wybór czy dożywotnia trauma? Co wiemy o skutkach aborcji? Czy kobiety podejmując decyzję o przerwaniu ciąży świadome są konsekwencji takiego wyboru? Jak syndrom postaborcyjny odbija się na ich życiu i życiu całych rodzin? Co zrobić, by ulżyć ich cierpieniom? O syndromie postaborcyjnym mówi psycholog Anna Rudecka. ZWIŃ