serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Warto rozmawiać  21.12.2017

W programie o dzieciach, które przez bezduszność sądów i urzędników nie zasiądą z rodzinami przy...

Warto rozmawiać 

21.12.2017

W programie o dzieciach, które przez bezduszność sądów i urzędników nie zasiądą z rodzinami przy... ROZWIŃ

W programie o dzieciach, które przez bezduszność sądów i urzędników nie zasiądą z rodzinami przy wigilijnym stole. O tym problemie dyskutują Michał Woś (wiceminister sprawiedliwości, PiS), Karolina Elbanowska (Stowarzyszenie Rzecznik Praw Rodziców), Andrzej Słonawski (niezależny publicysta), Małgorzata Magdziak, której rodzinę zastępczą rozbili urzędnicy z PCPR oraz przedstawiciele rodzin poszkodowanych przez urzędy i sądy.

Jak odmowa wiedzy o komunistycznych zbrodniach i marksistowska przeszłość zachodnich polityków wpływają na ich stosunek do Polski? Rozmowa z autorem „Czarnej Księgi Komunizmu”, francuskim badaczem totalitaryzmów, Stephanem Courtois.

Gdy Komisja Europejska uruchamia wobec Polski najcięższą broń - słynny artykuł siódmy, Prezydent Andrzej Duda podpisuje właśnie krytykowane przez komisarzy ustawy o sądownictwie. Dlaczego Bruksela próbuje zablokować reformy w Polsce? Oceniają Marek Jurek (Prawica RP), Michał Wójcik (wiceminister sprawiedliwości, PiS), Andrzej Halicki (PO) i Tomasz Rzymkowski (Kukiz'15). ZWIŃ