serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Warto rozmawiać  16.09.2019

Decyzja rektora Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu o odsunięciu od zajęć prof. Aleksandra Nalaskowskiego za...

Warto rozmawiać 

16.09.2019

Decyzja rektora Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu o odsunięciu od zajęć prof. Aleksandra Nalaskowskiego za... ROZWIŃ

Decyzja rektora Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu o odsunięciu od zajęć prof. Aleksandra Nalaskowskiego za to, że w tekście publicystycznym ostro skrytykował marsze równości, rodzi pytania, czy istnieją środowiska i subkultury, które wyłączone są spoza krytyki. Jeśli tak, to dlaczego? I jak decyzja rektora ma się do wolności słowa? Gośćmi programu są dr Jarosław Kuisz i dr Tomasz Terlikowski.

W drugiej części programu o nierównym traktowaniu poglądów na uczelniach i poprawności politycznej oraz o tym dlaczego Armia Czerwona przedstawiana jest przez Rosję jako wyzwoliciele, a Polacy agresorem w II Wojnie Światowej. Co oznaczają te wypowiedzi rosyjskich oficjeli? Wyjaśnia w przeddzień 80. rocznicy inwazji sowieckiej na Polskę. prof. Andrzej Nowak.

W programie również o konflikcie rolników z wielkim producentem wody mineralnej na Lubelszczyźnie. Czy kosztem tzw. projektów ekologicznych mają być upadłości rodzinnych gospodarstw?

Na koniec akcję „Polska pod krzyżem” podsumowuje jeden z jej inicjatorów Maciej Bodasiński. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy