serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Trzeci punkt widzenia  15.11.2020

W programie poruszymy trzy tematy. Pierwszy to protesty po wyborach. Czy fakt, że wybory przebiegły...

Trzeci punkt widzenia 

15.11.2020

W programie poruszymy trzy tematy. Pierwszy to protesty po wyborach. Czy fakt, że wybory przebiegły... ROZWIŃ

W programie poruszymy trzy tematy. Pierwszy to protesty po wyborach. Czy fakt, że wybory przebiegły nie po myśli upoważnia wyborców do ich zanegowania? Odmowa uznania wyniku demokratycznych wyborów to nowy, kuriozalny objaw kryzysu demokracji bezpośrednio związanego z ogólnym kryzysem tożsamości. Rozmowa poświęcona głębokiej analizie przyczyn tej zapaści, leżących w sferze kultury, edukacji, pamięci i historycznej wspólnotowości.
Drugi to zdrowie psychiczne w czasach pandemii. Mówiąc o skutkach obecnego kryzysu mamy na myśli głównie skutki gospodarcze, recesję, inflację, zadłużenie, spadek produkcji i wzrost bezrobocia. A nawet, że pandemia postawi pod znakiem zapytania dotychczasowy sposób funkcjonowania kapitalizmu w ogóle. Boimy się skutków politycznych, wręcz geopolitycznych. Jednak coraz częściej mówi się także o psychologicznych konsekwencjach pandemii dla życia społecznego.
Trzeci temat będzie dotyczył Wojciecha Pszoniaka. Wspomnimy jego największe kreacji aktorskie w filmach Andrzeja Wajdy. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy