serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Trzeci punkt widzenia  14.04.2019

Siedemdziesięciolecie Sojuszu Atlantyckiego to okazja do rozmowy o tym, jak bardzo zmienił się świat i...

Trzeci punkt widzenia 

14.04.2019

Siedemdziesięciolecie Sojuszu Atlantyckiego to okazja do rozmowy o tym, jak bardzo zmienił się świat i... ROZWIŃ

Siedemdziesięciolecie Sojuszu Atlantyckiego to okazja do rozmowy o tym, jak bardzo zmienił się świat i polityka, ale także sposób myślenia zachodnich społeczeństw o bezpieczeństwie. Niepokojący spadek poparcia dla Paktu w krajach Europy zachodniej. Komu i do czego potrzebne jest NATO?
Poza tym w programie „Jeszcze jeden dzień z życia” – animowany film dokumentalny Raula de la Fuente i Damiana Nenowy. Zrealizowana na podstawie książki Ryszarda Kapuścińskiego relacja z ogarniętej wojną Angoli, to pretekst do rozmowy o istocie pracy dziennikarza – reportera i wątpliwościach związanych z postacią Kapuścińskiego. Czy nawet w najlepszej sprawie dziennikarz ma prawo kłamać?
Józef Piłsudski był cieniem, który zawisł nad Polską i który cały czas nad nią wisi"... W historii Polski trudno byłoby znaleźć drugą tak silną postać, która na życie całego narodu wywarłaby tak potężny wpływ, jak Józef Piłsudski. Omówienie książki Pawła Rzewuskiego „Filozofia Piłsudskiego”. Dyskusja o złożoności postaci samego Marszałka oraz jego własnej koncepcji filozoficznej, wizji nowej Polski i jej źródeł. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy