serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Trzeci punkt widzenia  09.08.2020

W programie:
1. Pierwsze w historii przesłuchanie w podkomisji amerykańskiego Kongresu prezesów czterech...

Trzeci punkt widzenia 

09.08.2020

W programie:
1. Pierwsze w historii przesłuchanie w podkomisji amerykańskiego Kongresu prezesów czterech... ROZWIŃ

W programie:
1. Pierwsze w historii przesłuchanie w podkomisji amerykańskiego Kongresu prezesów czterech wielkich firm technologicznych, w sprawie ich monopolistycznych i politycznych praktyk. Prowadzące własną politykę wielkie ośrodki władzy działają poza granicami demokratycznego państwa i poza jego kontrolą. Związki największych gigantów z polityką i kwestia wolności słowa to w istocie konflikt międzynarodowego kapitału z demokracją.
2. 65 lat od ukończenia budowy PKiN w Warszawie to kolejna okazja do powracającej dyskusji o tym, jakie powinny być jego dalsze losy. Pałac jako wieczny pomnik totalitarnej filozofii politycznej i akt inżynierii społecznej. Ale również jako trwały fragment krajobrazu Warszawy i element życia i historii jej mieszkańców.
3. Książka wybitnego dziennikarza i publicysty politycznego Emila Dillona poświęcona pokojowej Konferencji Paryskiej z 1919 roku jest fascynującym choć krytycznym obrazem tego wydarzenia. O skomplikowanym kontekście międzynarodowym tych rokowań, zdefiniowaniu charakteru państwa polskiego jako II Rzeczypospolitej i istotnej roli Romana Dmowskiego. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy