serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Sprawa dla reportera  31.03.2016

1) Syn Elżbiety – Tomasz ma zespół Downa. Kilka lat temu ze względu na stan...

Sprawa dla reportera 

31.03.2016

1) Syn Elżbiety – Tomasz ma zespół Downa. Kilka lat temu ze względu na stan... ROZWIŃ

1) Syn Elżbiety – Tomasz ma zespół Downa. Kilka lat temu ze względu na stan zdrowia dziecka kobieta sprzedała mieszkanie w Wołominie i chciała wyprowadzić się na wieś. Znalazła mieszkanie, za które zapłaciła 90 tys. zł. Sprzedający miał dostosować lokal do potrzeb chorego Tomasza, czego dotychczas nie zrobił. Ponadto okazało się, że mężczyzna sprzedając nieruchomość nie był jej właścicielem. Elżbieta nie ma aktu notarialnego i do dziś nie otrzymała zwrotu pieniędzy.

2) Teresa jest oskarżona o rzekome potrącenie niepełnosprawnej kobiety na wózku. Do wypadku miało dojść trzy lata temu na parkingu przy jednym z supermarketów w Nowym Dworze Gdańskim. Pokrzywdzona kobieta dopiero po dwóch dniach zgłosiła sprawę na policję, miała złamaną nogę. Sprawa w sądzie toczy się od dwóch lat. Pokrzywdzona często zmienia swoje zeznania, nie pamięta jaki samochód ją potrącił. Jak twierdzą świadkowie, powódka często spędza czas przy supermarkecie, spożywa alkohol w jego pobliżu i często zajeżdża drogę innym kierowcom. Zrozpaczona Teresa nie może pogodzić się z zarzutami twierdząc, że nigdy nie doszło do potrącenia.

3) Sąsiedzki spór o rozgraniczenie działek, w tym metr drogi, trwa od 9 lat. Do tego dochodzą wzajemne oskarżenia m.in. o pobicia, wyzwiska, wzajemne grożenie śmiercią, które znajdują finał w wyrokach sądowych. ZWIŃ

Załaduj następne