serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Sprawa dla reportera  31.01.2019

1) Dwaj bracia twierdzą, że rzekomo zostali pobici przez policjanta. Mężczyźni jak i policjant wytoczyli...

Sprawa dla reportera 

31.01.2019

1) Dwaj bracia twierdzą, że rzekomo zostali pobici przez policjanta. Mężczyźni jak i policjant wytoczyli... ROZWIŃ

1) Dwaj bracia twierdzą, że rzekomo zostali pobici przez policjanta. Mężczyźni jak i policjant wytoczyli przeciwko sobie sprawy karne. Bracia zostali w I instancji skazani za pobicie funkcjonariusza, ale odwołali się od wyroku. Sprawy z obu powództw trwają w prokuraturze i sądach.

2) Sprawa konfliktu małżeńskiego, w którym mąż został oskarżony o gwałt na żonie. Mężczyzna został skazany na 2 lata więzienia i zakaz zbliżania się do dziecka, ale wyrok został odroczony. On nie zgadza się z wyrokiem sądu i domaga się kontaktu z córką. Twierdzi, że jedyną przyczyną oskarżenia go o znęcanie się nad partnerką było to, że nie zawoził jej do jej matki, kiedy tego sobie życzyła.

3) Historia rodziny, która kupiła 9 lat temu nieruchomość, na której deweloper wybudował dom. Rodzina zaciągnęła kredyt hipoteczny. Po kilku miesiącach dom zaczął zamieniać się w ruinę, ponieważ działka jest zakwalifikowana jako „działka pozalewowa”, o czym nie wiedzieli. Rodzina zgłosiła się do dewelopera o naprawę szkody, ale to nie przyniosło skutku. Po kilku miesiącach musieli opuścić dom i zamieszkać u rodziny. Obecnie trwają sprawy w sądach i prokuraturach, w których rodzina domaga się odszkodowania. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy