serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Sprawa dla reportera  30.04.2020

1) Przez niemal 30 lat pracował w USA. Za zarobione pieniądze wybudował w Polsce dom,...

Sprawa dla reportera 

30.04.2020

Napisy: polskie dla niesłyszących

1) Przez niemal 30 lat pracował w USA. Za zarobione pieniądze wybudował w Polsce dom,... ROZWIŃ

1) Przez niemal 30 lat pracował w USA. Za zarobione pieniądze wybudował w Polsce dom, żeby mieć gdzie mieszkać na stare lata. Po powrocie do rodzinnego kraju mężczyzna przepisał ten dom na córkę swojego brata. W zamian liczył na opiekę i wdzięczność. Mężczyzna czuje się pokrzywdzony, ponieważ bratanica i jej konkubent nie wywiązali się z umowy. Wszczynali awantury, wyrzucali go z domu, a ostatecznie sami się wyprowadzili, zostawiając go bez opieki. Nieruchomość pozostaje jednak własnością bratanicy, której wuj chciałby odebrać darowiznę.

2) Historia młodego małżeństwa, które wzięło ponadmilionowy kredyt na budowę nowoczesnych szklarni. Rolnicy ubezpieczyli swoje gospodarstwo w renomowanym zakładzie ubezpieczeń. W zeszłym roku gospodarstwo nawiedziła potężna nawałnica, która zniszczyła budynki oraz cześć upraw. Woda zalała również komputer, który sterował nawodnieniem i nasłonecznieniem upraw. W konsekwencji tej awarii, zniszczeniu uległo ponad 20 ton pomidorów o wartości 600 tysięcy złotych. Rolnicy potrzebują pomocy prawnej, ponieważ czują się pokrzywdzeni rażąco niskimi propozycjami odszkodowania zaproponowanymi przez ubezpieczyciela.

3) Przypominamy też sprawę matki 10-latka, który utonął na basenie. Dzięki pomocy naszych ekspertów udało się wywalczyć odszkodowanie za śmierć dziecka. Za wygrane pieniądze sfinansowała m.in. pomnik dla jej synka.

4) Wracamy do historii małej Oli z zespołem Aperta. Dzięki pomocy widzów udało się zebrać prawie 300 tysięcy na operację rozdzielenia paluszków w USA. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy