serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Sprawa dla reportera  30.03.2017

1) Katarzyna i Michalina będąc w ciąży trafiły do szpitala położniczego. Ich zdaniem, przez nieodpowiednią...

Sprawa dla reportera 

30.03.2017

1) Katarzyna i Michalina będąc w ciąży trafiły do szpitala położniczego. Ich zdaniem, przez nieodpowiednią... ROZWIŃ

1) Katarzyna i Michalina będąc w ciąży trafiły do szpitala położniczego. Ich zdaniem, przez nieodpowiednią opiekę ich dzieci urodziły się martwe. Twierdzą, że nie wystarczające zaopiekowanie się przez personel placówki przyczyniło się do śmierci dzieci. Sprawą zajęła się prokuratura.

2) Majątek Sławomira został przejęty po jego śmierci przez obce osoby, w tym policjanta, jego żonę i jego brata – detektywa. Mężczyzna był samotny i nie stronił od alkoholu. Pewnego dnia został zatrzymany przez lokalną policję, kierując samochód pod wpływem alkoholu. Kilka dni później rzekomo sprzedał część swojego majątku funkcjonariuszowi, który go zatrzymał. Ponadto podpisał umowę pożyczki w wys. 60 tys. z żoną policjanta i jego bratem detektywem, pod zastaw domu i reszty majątku. Po kilku miesiącach zmarł. Jak twierdzi rodzina zmarłego, został on wykorzystany i oszukany przez policjanta i jego rodzinę. Sprawę badała prokuratura, jednak śledztwo umorzono. Funkcjonariusz był oskarżony również o wycięcie i kradzież drzew z lasu jednego z sąsiadów zmarłego Sławomira i w tym wypadku prokuratura również umorzyła postępowanie.

3) Pani Wioletta wraz z córką i innymi lokatorami mieszkają w bardzo trudnych warunkach w baraku socjalnym w Dąblinie. Ściany są zagrzybione i zawilgocone. W budynku nie ma łazienki, lokatorzy stworzyli prowizoryczna toaletę , jednak nie nadaje się do użytku. Wielokrotnie zwracali się do burmistrza miasta z prośbą o pomoc i nowe mieszkania. Bez skutku. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy