serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Sprawa dla reportera  29.06.2017

Gabriela z mężem mieszkają w jednym domu z jej matką i nowym małżonkiem. Wielowarstwowy konflikt...

Sprawa dla reportera 

29.06.2017

Gabriela z mężem mieszkają w jednym domu z jej matką i nowym małżonkiem. Wielowarstwowy konflikt... ROZWIŃ

Gabriela z mężem mieszkają w jednym domu z jej matką i nowym małżonkiem. Wielowarstwowy konflikt kończy się interwencjami policyjnymi, sprawami karnymi i grzywnami. Jak twierdzi Gabriela, matka chce doprowadzić do eksmisji jej rodziny z domu.

Rafał walczy z byłą żoną o prawo do opieki nad synem. Mężczyzna przez wiele lat ukrywał przed swoją rodziną, że żona jest agresywna, że znęca się psychicznie i fizycznie nad nim i dzieckiem. W ich domu wielokrotnie interweniowała policja. Jak twierdzi Rafał, jego żona próbowała popełnić samobójstwo i leczyła się z powodu problemów psychicznych. Sąd orzekł, że dziecko ma mieszkać z matką. Mężczyzna nie może pogodzić się z tym wyrokiem, obawiając się o życie chłopca.

Sylwia choruje na dystrofię obręczowo - kończynową. Jest w ciężkim stanie, oddycha przy pomocy respiratora. Kobieta zgłosiła się do redakcji z prośbą o spełnienie jej marzenia, jakim jest wyjazd na wakacje, na turnus rehabilitacyjny. Jej rodziców na to nie stać. Potrzebuje też pomocy finansowej na leczenie komórkami macierzystymi w Częstochowie. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy