serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Sprawa dla reportera  28.06.2018

1) Michalina od grudnia zeszłego roku przebywa w areszcie śledczym pod zarzutem znęcania się psychicznego...

Sprawa dla reportera 

28.06.2018

1) Michalina od grudnia zeszłego roku przebywa w areszcie śledczym pod zarzutem znęcania się psychicznego... ROZWIŃ

1) Michalina od grudnia zeszłego roku przebywa w areszcie śledczym pod zarzutem znęcania się psychicznego i fizycznego nad dziećmi swojego męża. Oboje wraz z mężem trafili do aresztu po tym, jak ten uderzył jedną z córek. Zarzut wobec kobiety jest taki, że współdziałała w znęcaniu się nad córkami poprzez używanie kar, stawianie im bezpodstawnie baniek, prowadzenie złej diety wobec nich – bezmięsną i bezglutenową. Rodzina Michaliny obawia się o jej zdrowie psychiczne i fizyczne.

2) Pani Joanna jest matką 27-letniego Alberta chorego na autoagresję i autyzm. Stan syna jest bardzo ciężki – bije się, samo okalecza. Rodzina musi go związywać, aby nie zrobił ani sobie ani im krzywdy. Pani Joanna próbowała znaleźć pomoc i umieścić syna w specjalistycznym ośrodku, jednak na terenie powiatu gdzie mieszkają, nie ma takiego ośrodka.

3) Mieszkańcy osiedla przy ul. Konik polny w Warszawie walczą o uzyskanie aktów notarialnych na swoje mieszkania. Nie mogą ich uzyskać, ponieważ osiedle nie jest oddane do użytku, a deweloper wkrótce będzie w upadłości. Jest on jedną z kilkudziesięciu spółek należących do upadłej firmy deweloperskiej Dolcan, zamieszanej w upadłość SK Banku w Wołominie. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy