serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Sprawa dla reportera  28.04.2016

1) Pewien mężczyzna na łożu śmierci rzekomo darował swój cały majątek kobiecie z sąsiedniej miejscowości....

Sprawa dla reportera 

28.04.2016

1) Pewien mężczyzna na łożu śmierci rzekomo darował swój cały majątek kobiecie z sąsiedniej miejscowości.... ROZWIŃ

1) Pewien mężczyzna na łożu śmierci rzekomo darował swój cały majątek kobiecie z sąsiedniej miejscowości. Jak twierdzi spadkobierczyni, kilka lat opiekowała się nim i pomagała w gospodarstwie. Rodzina uważa natomiast, że kobieta sfałszowała testament i podstępem zdobyła majątek. Spadkobierczyni mieszka w darowanym gospodarstwie. Próby unieważnienia testamentu przez rodzinę okazały się nieskuteczne.

2) 29-letnia Justyna nie mówi i nie słyszy. Z bólu samo okalecza się, uderzając głową o ścianę. Wieloletnie leczenie, badania specjalistyczne nie postawiły rozpoznania. Zrozpaczona i bezsilna matka kobiety szuka pomocy w znalezieniu specjalistów, którzy pomogą zdiagnozować jej córkę.

3) Andrzej w zeszłym roku został pobity przez kochanka żony. Sprawca wywiózł go na pole, pobił i rozebrał, po czym zostawił na miejscu i odjechał. Po kilku godzinach w wyniku wychłodzenia organizmu Andrzej zmarł. Sprawca został skazany na 12 lat więzienia. Rodzina zmarłego nie może pogodzić się z takim wyrokiem. ZWIŃ

Załaduj następne