serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Sprawa dla reportera  28.01.2016

1) Laura wraz z mężem w 2008 r. zaciągnęła kredyt na odbudowę domu po pożarze....

Sprawa dla reportera 

28.01.2016

1) Laura wraz z mężem w 2008 r. zaciągnęła kredyt na odbudowę domu po pożarze.... ROZWIŃ

1) Laura wraz z mężem w 2008 r. zaciągnęła kredyt na odbudowę domu po pożarze. Dwa lata później kredyt spłaciła, o czym – jak twierdzi – świadczy pismo z banku potwierdzające spłatę. Po kilku latach rodzina otrzymała bankowy tytuł egzekucyjny, w którym zasądzono na rzecz banku 50 tys. zł za rzekomy brak spłaty kredytu. Rodzina nie była w stanie spłacić rzekomego długu i doszło do licytacji domu wraz z gospodarstwem. Nowym właścicielem okazała się sąsiadka, która obecnie chce eksmitować Laurę i jej dzieci.

2) 20-letnia, niepełnosprawna Brygida w maju 2015 r. przeszła operację kręgosłupa z powodu skoliozy. Po operacji przestała chodzić. Jak twierdzi matka Brygidy, jej córka pozbawiona jest jakiejkolwiek pomocy medycznej, rehabilitacji. Brygida jest fanką muzyki disco polo.

3) Lokatorzy jednej z warszawskich kamienic – pani Magdalena wraz z dwójką dzieci, matką i siostrą, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia otrzymała nakaz eksmisji z mieszkania, w którym żyją od kilkudziesięciu lat. Magdalena otrzymała propozycję lokalu socjalnego, jednak jak twierdzi, nie stać jej na utrzymanie oferowanego mieszkania. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy