serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Sprawa dla reportera  27.12.2018

1) Pan Jerzy zginął podczas pożaru swojego domu. Rodzina nie może pogodzić się ze stratą...

Sprawa dla reportera 

27.12.2018

1) Pan Jerzy zginął podczas pożaru swojego domu. Rodzina nie może pogodzić się ze stratą... ROZWIŃ

1) Pan Jerzy zginął podczas pożaru swojego domu. Rodzina nie może pogodzić się ze stratą i decyzją prokuratury o umorzeniu śledztwa. Według śledczych, mogło być to zaprószenie ognia przez samego Jerzego. Sęk w tym, że jego ciało odnaleziono rozczłonkowane. Rodzina podejrzewa, ze do śmierci mogły się przyczynić tzw. osoby trzecie. Wskazują również na konflikt Jerzego z synem, który rzekomo miał latami znęcać się nad ojcem psychicznie i fizycznie.

2) Krzysztof walczy o odzyskanie od swojej bratowej samochodu. Jak twierdzi, to on zapłacił za auto, jednak umowa została spisana na jego brata. Brat Krzysztofa przebywa w areszcie śledczym. Został oskarżony o molestowanie swojej 15-letnioej córki. W tej samej sprawie został również oskarżony dziadek dziewczynki.

3) Kamila została potrącona na przejściu dla pieszych przez samochód w drodze do szkoły. Dziewczynka doznała wielonarządowych obrażeń, przeszła trepanację czaszki, przez kilka miesięcy była w śpiączce. Prokuratura umorzyła śledztwo w tej sprawie, uznając Kamilę za współodpowiedzialną wypadkowi. Dzień po wypadku do rodziny zgłosiła się firma odszkodowawcza, która zaproponowała pomoc w walce o odszkodowanie. Kamila otrzymała ok. 80 tys. zł z ubezpieczenia OC. Pieniądze rodzice przeznaczyli na rehabilitację córki. Firma ubezpieczeniowa chce zwrotu pieniędzy. Rodziny nie stać na walkę w sądzie cywilnym.

4) Wracamy do sprawy Agaty z Kędzierzyna Koźla. Kobieta dwa lata temu została ranna w wyniku wybuchu pieca, w mieszkaniu, które chciała wynająć. Siła wybuchu była tak duża, że Agata wypadła z czwartego piętra na chodnik. W wybuchu została ranna również jej 3 letnia córka. Kobiety spędziły kilka miesięcy w szpitalach. Przeszły przeszczepy skóry. Kości miednicy i ręki Agaty są poskręcane śrubami. Prokuratura umorzyła śledztwo w sprawie wybuchu. Agata nie otrzymała żadnego odszkodowania ani zadośćuczynienia za obrażenia, jakie odniosła w wybuchu. Po emisji programu doszło procesu właściciela mieszkania – mężczyzna został skazany na rok pozbawienia wolności w zawieszeniu na dwa lata. Ponadto Agata i jej córka otrzymały nawiązkę w wysokości ok. 65 tys. zł. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy