serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Sprawa dla reportera  27.09.2018

1) Anna, matka ośmiorga dzieci, walczy o uniewinnienie męża od zarzutów molestowania jej 13-letniej córki....

Sprawa dla reportera 

27.09.2018

1) Anna, matka ośmiorga dzieci, walczy o uniewinnienie męża od zarzutów molestowania jej 13-letniej córki.... ROZWIŃ

1) Anna, matka ośmiorga dzieci, walczy o uniewinnienie męża od zarzutów molestowania jej 13-letniej córki. Mężczyzna został skazany za ten czyn na 3, 5 roku więzienia. Po ogłoszeniu wyroku córka Anny przyznała, że została namówiona przez babcię do oskarżenia ojczyma.

2) Krzysztof przez kilka lat pracował w firmie transportowej swojej matki. Po kilku latach otrzymał nakaz zapłaty ok. 25 tys. zł, za polisy ubezpieczeniowe wystawione na jego nazwisko na auta, których nie był nigdy właścicielem. W pierwszej instancji sprawę wygrał, jednak towarzystwo ubezpieczeniowe odwołało się do sądu drugiej instancji, gdzie sprawę przegrał. Obecnie dług wynosi już ok. 100 tys. zł. Sprawa trafiła do komornika, a ten wszczął egzekucję z domu Krzysztofa wartego ok. 3 mln zł.

3) Nadia urodziła się z wieloma wadami kończyn dolnych i bioder. Kilka lat temu dziewczynka przeszła pewien etap leczenia operacyjnego w Stanach Zjednoczonych u dr Dror’a Paleya. Operacja była wtedy sfinansowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Obecnie Nadia musi przejść kolejną operację w Stanach, jednak tym razem rodzina ma problem w złożeniu wniosku do NFZ. Niezbędna jest pomoc finansowa dla Nadii, aby mogła wyjechać o USA na kolejna operację. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy