serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Sprawa dla reportera  27.05.2021

1) Dariusz to jeden z najmłodszych pilotów cywilnych samolotów w Polsce. Walczy z byłą żoną...

Sprawa dla reportera 

27.05.2021

Napisy: polskie dla niesłyszących

1) Dariusz to jeden z najmłodszych pilotów cywilnych samolotów w Polsce. Walczy z byłą żoną... ROZWIŃ

1) Dariusz to jeden z najmłodszych pilotów cywilnych samolotów w Polsce. Walczy z byłą żoną - radcą prawnym - o wysokość alimentów zasądzonych na nią i dwoje ich wspólnych dzieci. Sąd nakazał mu płacić ponad dziesięć tysięcy złotych miesięcznie. Jednak z powodu pandemii mężczyzna od roku jest bezrobotny i nie jest w stanie wypełniać tak wysokich zobowiązań. Tym samym jego zadłużenie urosło do ponad stu tysięcy złotych i teraz komornik wszczął wobec niego egzekucję. Mężczyźnie grozi więzienie, a co za tym idzie - utrata prawa do wykonywania zawodu.

2) Mieszkańcy kilku warszawskich dzielnic mają problem z uciążliwą działalnością lotniska na warszawskim Bemowie. Jak twierdzą mieszkańcy, władze lotniska nie przestrzegają ograniczenia liczby dziennych lotów. Według pokrzywdzonych, zamiast stu, odbywa się kilkaset lotów dziennie - od wczesnych godzin porannych do późnego wieczora. Ponadto odbywają się one poniżej dozwolonego pułapu, tuż nad domami mieszkańców, co generuje ogromny hałas i stwarza niebezpieczeństwo.

3) 27 - letnia Dominika, matka czwórki dzieci, w zeszłym roku doznała zatrzymania akcji serca i kilkunastominutowego niedotlenienia. Dzięki heroicznej postawie męża i brata, którzy skutecznie ją reanimowali, kobieta przeżyła i trafiła do szpitala. Rokowania co do jej leczenia były bardzo złe. Była w śpiączce, w stanie wegetatywnym. Trafiła do prywatnego ośrodka, gdzie dzięki intensywnej, ale kosztownej rehabilitacji zaczęła mówić i stawiać pierwsze kroki. Rodzina zbiera środki na jej leczenie. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy