serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Sprawa dla reportera  26.11.2015

1) Honorata czuje się pokrzywdzona przez swojego brata Lecha, z którym mieszka w jednym podwórku....

Sprawa dla reportera 

26.11.2015

1) Honorata czuje się pokrzywdzona przez swojego brata Lecha, z którym mieszka w jednym podwórku.... ROZWIŃ

1) Honorata czuje się pokrzywdzona przez swojego brata Lecha, z którym mieszka w jednym podwórku. Mężczyzna otrzymał od rodziców w darowiźnie budynki i gospodarstwo rolne, w którym od urodzenia mieszka jego siostra. Mężczyzna miał się znęcać nad nią psychicznie i fizycznie, za co został skazany. Honorata wywalczyła też prawo do mieszkania w gospodarstwie. A brat odciął jej wodę, wyłączył prąd. Zrozpaczona kobieta nie znalazła pomocy w wielu instytucjach.

2) Renata wraz z dziećmi może zostać eksmitowana ze swojego domu. Jak twierdzi, wszystko przez męża – alkoholika, czterokrotnie skazanego za znęcanie się nad rodziną i jazdę pod wpływem alkoholu. Mężczyzna bez jej wiedzy trzy lata temu sprzedał wart ok. miliona złotych majątek za 30 tys. zł. Nowy właściciel zameldował w domu lokatora i złożył pozew o eksmisję rodziny z domu.

3) Artur twierdzi, że jego była żona bezpodstawnie podała go do komornika za rzekome zaległości w alimentach na ich dwójkę dzieci. Zobowiązanie miało wynosić 40 tys. zł. Mężczyzna przez kilka lat pracował w Holandii, z własnej woli płacił wysokie alimenty. Po pewnym czasie kobieta przyznała, że „pomyliła się” i zadłużenie wynosi jedynie 6 tys. Niestety komornik zajął auto i część wynagrodzenia Artura. Jak twierdzi mężczyzna, po powrocie do Polski nie jest w stanie płacić tak wysokich alimentów, gdyż jego wynagrodzenie obecnie wynosi najniższą krajową. Mężczyzna założył nową rodzinę, wraz ze swoją partnerką i córeczką żyją w bardzo trudnej sytuacji. ZWIŃ

Załaduj następne